Парфум – це основа й візитівка довершеного образу. Однак, вкрай важливо знайти, саме ті парфуми, які відображатимуть неповторність та характер власниці.
Для пошуку свого аромату потрібно спочатку зрозуміти структуру та склад парфумерної продукції. Кожна ємність з парфумом має певний склад із визначеною пропорцією запашних речовин та етилового спирту.
Основні види парфумерної продукції
- Парфуми містять в собі до п'ятдесяти відсотків ароматичних олій. Такий аромат довго залишається на шкірі та одязі, адже шлейф розкривається поступово від верхніх нот до базових.
- Парфумерна вода має в собі концентрат масел до двадцяти відсотків, тому тримається він більше семи годин. Досить поширений варіант серед парфумерних товарів.
- Туалетна вода включає в себе до десяти відсотків концентрованих олій. Зазвичай вони вивітрюються за декілька годин. Однак користуються широкою популярністю серед відвідувачів Інтернет магазину Watsons, який доступний за посиланням https://www.watsons.ua/ru/parfum/c/L
- Дезодорант має у своєму вмісті лише три відсотка олії, це зроблено для того, щоб дезодорант не перебивав парфуми, а навпаки доповнював його створюючи особливий аромат.
Скільки флаконів потрібно для дівчини
Кожна дівчина повинна мати в своєму гардеробі одну чорну сукню, одну білу та одну червону, так само і з парфумами, адже подій в житті буває безліч. Потрібно мати декілька парфумів на всі випадки життя. Наприклад, для походу на роботу підійдуть парфуми більш стриманішого характеру, без різких нот. Для побачень повинні бути парфуми, які покажуть витонченість та романтичну натуру. Для зустрічей з друзями краще обирати легкі аромати. Для активного відпочинку та спорту слід обирати більш освіжаючі парфуми.
Різновиди ароматів
- Аромат свіжої зелені. Здебільшого нагадують свіжоскошену траву, розрізаний огірок, аромат від щойно потертого в руках листя. Такий вид парфумів пасуватимуть цілеспрямованим жінкам. Базові ноти не різкі. Чудово підійдуть для зустрічі з колегами по роботі.
- Фруктово-квітковий аромат. Переважно мають аромати цитрусових, ягід, троянд, лілій.Такі парфуми можна використовувати в багатьох ситуаціях: для поїздки в відпустку чи походу на побачення.
- Деревний аромат. Такі парфуми вважаються терпкими, але водночас мають теплі відтінки. До їх складу входять олії сандалового дерева, амбри, кедра. Створений для романтичної душі, яка прагне до затишку та комфорту.
- Східні аромати. Мають аромати східних прянощів, які об'єднуються з солодкими нотками. Містять в собі запахи пряних спецій, мускусу, ванілі. Такі парфуми слід обирати сильним особистостям, які хочуть показати свою неповторність.
- Альдегідні аромати. Аромати, що синтезовані штучно. Однак вони мають свою особливість, при потраплянні на шкіру, їм властиво розкриватися по-новому, створюючи свої неповторні композиції.
Щоб зробити правильний вибір омріяного парфуму потрібно визначити чи підходить характер парфуму саме тобі.