Президент Росії Владімір Путін визнав, що у російської армії виникли труднощі на війні. Про проблеми на фронті диктатор заговорив чи не вперше.
Сталося це на російсько-азербайджанських переговорах. Путін проводив їх особисто із президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим, передає 24 Канал.
"Росія стикається з кризами"
Під час свого виступу на переговорах російський диктатор згадав про війну в Україні.
Усім добре відомо, що і Росія стикається з кризами, зокрема, на українському напрямку, – заявив Путін.
До слова, панічні настрої у Росії останнім часом поширюються з надзвичайною швидкістю. А все, зокрема, через ситуацію на Курщині. Пропагандисти розуміють, що російська армія не здатна захистити свою країну, а тому закликають росіян "готуватися до найгіршого варіанту" розвитку подій.
Одразу після розмови про війну в Україні Путін почав розповідати про інший збройний конфлікт, до якого причетна Росія, – Південний Кавказ.
"Історична причетність Росії до ситуації на Південному Кавказі, та й протягом останніх кількох років, диктує нам необхідність участі у цих подіях. Звичайно ж, в тій частині, в якій цього вимагають сторони", – сказав президент країни-агресорки.
Вперше за довгий час Путін прибув до Азербайджану
Востаннє Путін їздив до Баку ще у вересні 2018 року. Алієв же приїжджав до Москви у квітні 2024 року.
Цього разу президент країни-агресорки прибув до Азербайджану у неділю, 18 серпня.
Перед цим Кремль стверджував, що у Баку обговорять "питання подальшого розвитку російсько-азербайджанських відносин стратегічного партнерства та союзництва", а також "актуальні міжнародні та регіональні проблеми". Також Путін може обговорити з Алієвим постачання російського газу до Азербайджану.
До слова, стало відомо, що Азербайджан почав постачати газ у Словенію, витісняючи цим поступово Росію. Азербайджанська державна нафтова компанія SOCAR почала постачання газу до цієї країни згідно з меморандумом про взаєморозуміння, підписаним між SOCAR і найбільшою словенською газовою компанією Geoplin.
Таким чином Словенія доєдналася до Туреччини, Грузії, Італії, Греції, Болгарії, Румунії, Угорщини та Сербії, та стала дев'ятою країною, яка купує азербайджанський газ.