Українська співачка Оля Полякова неочікувано стала The Nogi і розсекретила, про що тепер співатиме.
Виконавиця у своєму Instagram розповіла, що створює новий музичний проєкт. Він отримав назву The Nogi. Співачка говорить, що її музика тепер частково зміниться. Виконавиця тепер співатиме в жанрі, який вона називає "стервопоп".
Співачка зазначає, що була відвертою зі своїм слухачем і не стримувала себе. Проте в артистки теж є той бік, який вона тримала подалі від публіки. Отже, нарешті Оля Полякова вирішила показати всю себе. Співачка говорить, що її творчість буде про те, про що зазвичай мовчать, а якщо й відкриваються, то лише за зачиненими дверима в колі близьких.

Що ж стосується звичайних пісень Олі Полякової, то поки вона бере паузу. Артистка чесно зізнається, що не знає, як далі розвивати цей напрям, тож, вирушає до Англії на пошуки себе.
Зазначимо, 17 травня відбулась презентація проєкту Олі Полякової - The Nogi. На YouTube-каналі "Наодинці з Гламуром" незабаром відбудеться прем’єра ексклюзивного випуску, що присвячений події.
