Тепловізійний приціл – це оптоелектронний складний пристрій, що встановлюють на зброю. Призначення – різні стрілецькі завдання, діапазон щодо дистанцій значний. Тепловізійні приціли AGM та інших відомих виробників відображають цілі на відстані до 2.5 тис. км, ідентифікація можлива на 350-1500 м.
Особливості обладнання
Тепловізійні приціли перетворюють теплове випромінювання штучних та природних об'єктів у видимі для людського ока зображення. Картинки відображаються на окулярній матриці прицілу. Оскільки схема роботи обладнання досить складна, зупиняйтесь на якісних рішеннях. Це дасть гарантію їх безпроблемної роботи, довговічності.
Тепловізори AGM на відміну від звичайних денних та нічних прицілів демонструють мету, створюють умови для ведення постійного спостереження, стрілянини, прицілювання з різних точок за будь-якої освітленості. Обмежень для використання у відношенні погодних умов не передбачено. Якщо ви плануєте стріляти вночі, додаткове джерело світла не потрібне. Приціл тепловізійного типу нормально працює не тільки при денному освітленні (засвітів не буде), але й розпізнає цілі крізь густі кущі, траву, туман, завіси диму, мряку, серпанок, інші перешкоди.
Призначення
Тепловізійні приціли підходять для:
- цілодобового спостереження;
- охорони певних територій, об'єктів;
- виконання операцій відповідальними силовими структурами;
- знищення противника під час ведення всепогодних бойових дій цілодобово.
Конструктивні особливості
Сьогодні тепловізійні приціли мають компактні розміри, комплектуються матрицею мікрооболометрів неохолодного типу. В основі матриці – аморфний кремній чи ванадій оксид. Мікроболометри мають високий рівень надійності, споживають мінімальну кількість енергії, дешево коштують.
Інші робочі елементи прицілів – дисплей, об'єктив, електронний блок з перетворення робочих сигналів. Об'єктиви виготовляються з германію. Через звичайне скло ІФ-випромінювання не проходить.
Як зробити правильний вибір
Під час покупки дивіться на фокусну відстань об'єктива, кратність збільшення, чутливість елементу NETD, розміри болометричної матриці, роздільну здатність матриць, число діафрагми об'єктива, частоту оновлень мікроболометричної матриці, діапазон спектральної чутливості у мкм. Дальність ідентифікація мети також важлива. Якщо є питання, зверніться до консультантів.