Доки уся Україна сміялася із цікавих мемів, мало хто задумувався, як склалася долі у людей, які на той момент стояли в кадрі. Хтось зі знайомих для нас фото та відео подорослішав на понад 8 років, а дехто навіть випадково отримав подальше визнання.
І хоч нові "порції" легендарних відео продукують щодня, але давні спогади надовго залишаться в пам'яті, і це не обов'язково мають бути кумедні історії останніх років. "По той бік новин" пригадав, як склалася доля у найпопулярніших героїв мемів і чим вони змогли зачепити глядача.
"Я може тоже хочу шоколадку"
Проєкт "Кохана, ми вбиваємо дітей" показав на прикладі Ісаака Величка наскільки батьки "бувають жадібними". За сюжетом, його мати вирішила з'їзди шоколадку перед очима у дитини, на що у хлопця розпочалася істерика, яку зафільмували на камеру.
"З популярністю справи у хлопця пішли значно краще. Він захопився кулінарією й навіть брав участь у програмі "МайстерШеф Діти". Сьогодні Ісаак мріє відкрити власну мережу ресторанів по всьому світу, продовжує готувати та різнобічно розвивається. Кілька років тому він презентував робота, якого зібрав власноруч", – розповіло джерело про долю героя 2016 року.
"Це мєрзость"
На думку звичайного жителя Рівного Івана Мартинова, економічна ситуація у 2014 році була просто "мєрзостю". Нині герой "Чоткого паци" захищає Україну від російських загарбників на фронті.
"Останнім часом Іван Мартинов захищав Україну від російських окупантів у складі самостійної єгерської бригади на Донецькому напрямку. Попри молодий вік Іван вже багато чого встиг зробити: був активним учасником Революції Гідности, вступив до лав добровольчого батальйону, а пізніше підписав контракт зі Збройними силами України, де прослужив п’ять років. Навесні 2023 року Іван одружився, а в грудні того ж року став батьком", – повідомив "По той бік новин".
"Потім в інститут, на роботу, і помремо"
Школярка-оптимістка Адель пояснила журналістці увесь сенс життя, розповідаючи про бажання йти вчитися. "Ми будемо спочатку гратися, потім підемо вчитися, потім ще підемо вчитися, потім ще підемо до школи, потім в інститут, потім на роботу, і потім помремо", – зауважила вона.
"Така слава, на мою думку, ніяк на неї не вплинула, окрім того, що її впізнають на вулиці. А так життя Аделі особливо не змінилося. Ми всі просто щиро вітали дитину та раділи за неї, вона була рада цьому, і ніякого негативу чи заздрощів з боку тих же однокласників не було й немає", – розповіла джерелу мама вже 4-класниці Адель.
"Чмоня"
Андрій Рязанцев до повномасштабного вторгнення Росії працював звичайним учителем, а коли потрапив у полон до українців став "зіркою", яка часто складала компанію зрадниці Оксані Марченко. Через занедбаний вигляд чоловік отримав прізвисько "Чмоня".
"Через чотири місяці його за обміном віддали назад росіянам, які вже за тиждень знову кинули його на фронт. Пізніше в одній із публікацій сестра "чмоні" скаржилася, що навіть після другої хвилі мобілізації росіян, йому не дають відпустку. "Відпочити" йому вдалося лише, коли потрапив на лікування до тимчасово окупованого Донецька", – зазначає "По той бік новин".
Влітку 2022 року росіян, які незаконно приїхали жити в український Крим, налякали вибухи і тому вони вирішили втікати до нібито більш безпечних місць. Так, "домашню" Алушту Світлана Лоґінова "проміняла" на північ Росії, де скаржиться на неприємну погоду та ціни.