Як правило, ліквідність автомобіля важлива, якщо новий власник має намір у майбутньому перепродати його. Однак має вона також і значення під час ухвалення рішення про купівлю нової або вживаної машини.
Деякі моделі швидко втрачають значну частину вартості одразу після виїзду з автосалону, у зв’язку з чим, набагато вигідніше купувати їх у вживаному вигляді. 10 таких авто виділили експерти видання GO.
DS 3 E-Tense: Цей компактний позашляховик страждає від обмеженого внутрішнього простору та застарілої інформаційно-розважальної системи, що призводить до швидкого знецінення.
Maserati Ghibli Інтер’єр цього автомобіля не такий розкішний, як у інших автомобілів високого класу, а також є дешевші автомобілі класу люкс з кращою продуктивністю.
Opel/Vauxhall Corsa Electric: Висока продуктивність цього електромобіля протистоїть дорогій ціні та швидкому зносу, що призводить до швидкої втрати вартості.
Nissan Leaf: Хоча це місткий і доступний за ціною електромобіль, обмежений запас ходу і повільна зарядка призводять до його швидкого знецінення.
Opel/Vauxhall Mokka Electric: Цей автомобіль вирізняється вишуканим дизайном і легким керуванням, але також зазнає значного зниження вартості під час обміну.
Maserati Quattroporte: Висока ціна і конкуренція в класі люкс призводять до швидкої втрати вартості цього автомобіля.
Renault Zoe: Хоча це проста і весела машина з хорошим внутрішнім простором, вона коштує дорожче, ніж деякі інші невеликі автомобілі, що впливає на її знецінення.
DS 9: Незважаючи на надійне управління і стабільність, відсутність різноманітності моделей і поганий прогноз залишкової вартості роблять його схильним до швидкого знецінення.
Peugeot e-2008: Цей французький електричний позашляховик характеризується безшумною їздою та гарним набором функцій, але страждає від малого розміру та швидкої втрати вартості.
BMW 8-Series: Хоча це потужне купе зі зручним салоном і безліччю технологій, відсутність нових функцій для цього року може призвести до його швидкого знецінення.