Як розповіла доктор Юлія Єсипенко, гастрит чи запалення слизової оболонки шлунка, що призводить до розладу функцій органу, потребує безперечної участі у процесі медицини.
Основою лікування спеціаліст називає ерадикаційну терапію із включенням антибіотиків, а також так звану замісну терапію з використанням шлункового соку, пепсину та іншого.
Крім цього, існують такі методи, як корекція порушень кишкового травлення, фізіотерапія та лікування мінеральними водами.
При цьому лікар нагадує про те, що людина і сама має брати участь у своєму оздоровленні. Насамперед, необхідно пам’ятати у тому, що з гастриті деякі продукти отруті подібні.
Тому, щоб не посилювати хворобу, зі свого раціону треба повністю прибрати або обмежити до мінімуму споживання солі та спиртного. Чай і кава - пити рідко і це повинні бути не міцні напої.
Та й культура їжі при гастриті також особлива. Їсти необхідно за режимом, кожні дві-три години, а порції мають бути невеликими, щоб не дозволити організму відчути навіть найменші ознаки переїдання.