П'ять способів допомогти слизькому взуттю.
До зими варто готуватися подбавши не тільки про тепло голови у шапці, а й про ноги. Восени можна легко послизнутися після дощу, а взимку на льоді. Якщо іншої пари взуття у вас наразі немає — треба зробити черевики не ковзкими, пише Телеграф.
Зарадити у цій ситуації можна кількома способами. Якщо перед вами стоїть задача зробити взуття не ковзким аби хоча б дійти додому, на допомогу прийде звичайний лейкопластир. Навіть дешевий рулонний можна наклеїти на підошви взуття заради гарнішого зчеплення з поверхнею.
Ще одним способом є спеціальні наклейки на підошви. Для взуття без протектора вони можуть імітувати звичайну підошву або випускатися у формі різних фігур.
Більш витривалий спосіб, який водночас невідворотно змінить вигляд та стан взуття — пошкрябати підошву абразивом, наприклад, наждачкою. Це створить своєрідний дрібний протектор для зчеплення з землею.
Ще одним способом зробити взуття менш слизьким є нанесення на підошву клею з певним абразивом. Це може бути пісок або сіль. Це робить поверхню підошви шорсткою.
Останній спосіб, який можна використовувати одразу для кількох пар взуття — льодоступи. Він актуальний взимку. Це спеціальні залізні "гачки", які надіваються на взуття і "чіпляються" за лід чи сніг, коли ви ходите. Є міські варіанти та для бездоріжжя з більшими шипами.