1986 року француз Луї-Поль Гітей став учасником аварії, в якій сильно травмував м'які тканини. Реабілітація проходила проблематично, тому Луї-Поль почав шукати способи ефективнішого відновлення. Він був людиною талановитою і досить швидко створив унікальний винахід. Зараз цей пристрій відомий як апарат для LPG-масажу. А назва з'явилася із великих літер імені винахідника: Louis-Haul Guitay.
На цьому цікаві факти про LPG-масаж не закінчуються. Не менш пізнавально дізнатиметься, як його роблять і до якого ефекту він призводить. Зацікавились? Тоді читайте далі.
Як працює LPG-масаж
LPG-масаж іноді називають вакуумно-роликовим, адже при його виконанні масажист використовує вакуумні насадки та рухливі ролери. Вакуумна насадка захоплює та затягує складки дерми на проблемній ділянці. У цей час ролери, що рухаються у різних напрямках, ефективно розминають підшкірну тканину.
Регулюючи швидкість та напрямок руху насадок, майстер може робити масаж з різною інтенсивністю. Способи впливу на ділянку, що масажується, можуть бути такими:
- скручування, особливо ефективне у боротьбі з целюлітом;
- розгойдування, яке прибирає невеликі відкладення жиру;
- ковзання робить шкіру більш пружною, допомагає скоригувати лінії фігури;
- шліфування прибирає ороговілі частинки на зовнішньому шарі шкіри.
В результаті масажу шкіра на оброблюваних ділянках стає більш пружною та підтягнутою. Це відбувається завдяки дії на тіло вакуумних насадок та рухомих ролерів. Як наслідок, прискорюється мікроциркуляція крові та лімфи, з тканин витісняються надлишки рідини та жиру. А вироблення еластину і колагену при цьому відбувається швидше, ніж звичайно.
Кому рекомендовано LPG-масаж
В естетичній косметології такий вид масажу популярний серед жінок та чоловіків різного віку. Його роблять, щоб:
- розігнати лімфу та прибрати набряклість;
- усунути прояви целюліту;
- усунути локальні жирові відкладення та змоделювати фігуру;
- підтягнути шкіру обличчя та підвищити її пружність.
У медицині такий масаж також використовують. Його призначають у профілактичних та лікувальних цілях при:
- захворюваннях та травмуванні м'яких тканин;
- болях, спазмах та застоях у м'язах;
- остеохондрозах та порушеній поставі;
- вікових проблемах з опорно-руховим апаратом;
- поганий відтік лімфи та порушений локальний кровообіг;
- зниженні імунітету шкіри на окремих ділянках.
LPG-масаж популярний і у спортивній медицині. Він прискорює виведення молочної кислоти, допомагає травмованим м'язам відновитися та підвищує їхню працездатність. Професійним спортсменам такий масаж роблять у період підготовки до змагань.
Клініка «МедСіті»: найкращий у Києві LPG-масаж
LPG-масаж буде корисним усім, хто хоче схуднути або позбутися целюліту. Подібні послуги пропонують у багатьох салонах, центрах та клініках Києва. Але тут важливо визначитися із хорошим фахівцем.
Клініка "МедСіті" одна з перших почала використовувати LPG-масажери для вирішення естетичних проблем своїх клієнтів. Масажі там роблять досвідчені лікарі. Курс та кількість сеансів також призначає фахівець. Звернувшись до «МедСіті», ви не помилитеся з вибором.