Найближчим часом в Україні можливе підвищення тарифів на електроенергію для населення орієнтовно на 20%.
Про це в коментарі Укрінформу заявив голова ради Української асоціації відновлюваної енергетики Станіслав Ігнатьєв.
За його словами, питання тарифів значною мірою залежить від політичних рішень і зобов’язань перед міжнародними партнерами.
«Це питання політичне, питання політичної волі. Водночас є вимоги від наших міжнародних кредиторів», — зазначив Ігнатьєв.
