Які види сидінь бувають?
Конструкція усіх бустерів схожа. Проте моделі для дітей різного віку мають свої особливості. Згідно з традиційною класифікацією розрізняють моделі типу 2/3 і 3. Перші більш універсальні і підходять для малечі віком від 3 років, другі – для дітей до 10-12 років. Єдина принципова різниця між обома видами – ремінець-адаптер, який є в моделях 2/3. Він допомагає зафіксувати штатний автомобільний ремінь безпеки в зручному для дитини положенні.
Також бустери розрізняють по типу матеріалу. Найнадійнішими та найбільш зручними вважаються металеві. Пластикові – оптимальний варіант бюджетного сидіння. Пінопластові надто крихкі, служать недовго.
Правила вибору сидіння
Аби поїздка в авто була комфортною та безпечною для дитини, при виборі бустера варто враховувати деякі правила:
- Вибирайте лише з-поміж сертифікованих моделей, які відповідають стандартам безпеки та нормам щодо якості.
- Перевірте якість каркасу, наповнювача та обшивки. Каркас повинен бути міцним, наповнювач – в міру м’яким. Обшивка – із стійкого до протирання матеріалу.
- Висота підлокітників має бути зручною для дитини.
Враховуючи ці поради, ви з легкістю зможете вибрати якісний бустер для дітей в ALLO, а навіть якщо знадобиться поміч, кваліфіковані консультанти завжди допоможуть вибрати сидіння, ідеальне саме для вашої дитини.