Дієтолог розповіла, які продукти необхідно додати в раціон, щоб поліпшити пам’ять. Згідно з її твердженням, слід збагатити меню авокадо, розмарином, оливковою олією, зеленим чаєм і шоколадом.
Авокадо
В авокадо міститься велика кількість корисних жирів, калію, клітковини і антиоксидантів. Також плід збагачений пантотеновою кислотою, позитивно впливає на тривалу пам’ять. При її нестачі організм відчуває втому. Не рекомендується надмірно вживати екзотичну рослину. Незважаючи на величезну кількість користі, багато авокадо не потрібно вживати людям, які страждають від зайвої ваги це можна пояснити тим, що в ньому занадто багато калорій, повідомляє лікар.
Розмарин
Рослина добре впливає на розумові процеси і покращує концентрацію. Це відбувається за рахунок високого рівня ацетилхоліну, необхідного для когнітивних процесів. Розмарин користується популярністю в якості спеції, так як має приємний аромат, особливим смаком і може використовуватися як прикраса для страви.
Оливкова олія
При регулярному вживанні продукту проводиться профілактика хвороби Альцгеймера. Наукові співробітники, що представляють медичну школу Льюїса Каца університету Темпл, провели дослідження, в ході якого з’ясували, що даний продукт здатний нейтралізувати токсини. Оливкова олія може активізувати аутофагію, що є процесом знищення бета-амілоїдів і нейрофібрилярних клубків, зазначила дієтолог.
Зелений чай
Хімічний склад зеленого чаю позитивно впливає на пам’ять. У напої міститься антиоксидант EGCG, що формує нейральні стовбурові клітини. Він використовується для профілактики дегенеративних розладів. У зеленому чаї є амінокислота L-теанін, що передає електроімпульси в клітини організму. За рахунок цього збільшується загальна працездатність.
Шоколад
Какао виступає в якості джерела флаванолів і органічних речовин, що підвищують отримання мозком кисню. Це позитивно позначається на розумових процесах. Варто додати в раціон харчування гіркий шоколад, в якому безліч корисних речовин. Він бореться з сонливістю і підвищує загальний тонус. Шоколад збагачений натуральними стимуляторами: теоброміном, фенетиламіном і кофеїном. Після його вживання відбувається різкий викид глюкози, що є їжею для мозку.