Сили спеціальних операцій Збройних сил України вперше показали, як на початку повномасштабного російського вторгнення зупиняли загарбників у битві за Київ.
Відповідні кадри командування ССО оприлюднило у Фейсбуці, передає Укрінформ.
Як зазначають у Силах спецоперацій, під час боїв за столицю їхні оператори не лише формували передній край оборони, а й автономно від основних сил діяли в тилу загарбників.
Малочисельні групи спецпризначенців зупиняли та затримували колони ворожої техніки, вибивали логістику та знищували особовий склад російської армії.
На опублікованих кадрах одна з груп ССО проводить засідку на російських військових у Київській області. Пострілами з гранатометів спецпризначенці знищують ворожий всюдихід «Вітязь», зі стрілецької зброї відкривають вогонь по екіпажу. Успішно все здійснивши, ця група залишилася на підконтрольній загарбникам території та продовжила виконувати спеціальні завдання.
«Виграна битва за Київ на початку повномасштабного вторгнення була ключовою перемогою, що дозволила зберегти державність України», – нагадують ССО.
