Американський мільярдер Ілон Маск закликав розпустити ЄС після того, як Європейська комісія оштрафувала соцмережу X (Twiiter) на 120 мільйонів євро за порушення зобов’язань щодо прозорості відповідно до Закону про цифрові послуги (DSA).
Допис гніву Маск розмістив на своїй сторінці у Х.
«ЄС слід розпустити, а суверенітет повернути окремим країнам, щоб уряди могли краще представляти свій народ», - написав мільярдер.
Бізнесмен також заявив, що бюрократія повільно до смерті душить Європу.
Після цього на його сторінці в соцмережі з'явилося ще багато постів із критикою ЄС, деякі з яких супроводжувалися підписом «AbolishTheEU» («Скасувати ЄС»).
