Згідно з давньою китайською медициною, пробудження людини серед ночі в той самий час пов’язане з енергіями різних органів, які ослаблені або заблоковані. Як зрозуміти, який з них сигналізує про проблему?
Пробудження між 21 та 23 годинами: стежте за щитоподібною залозою
Як правило, через турботи й тривоги багатьом не вдається заснути в цей час. Також неможливість зімкнути очі до 23 год може вказувати на захворювання імунної системи, щитоподібної залози, надниркових залоз або обміну речовин.
Пробудження між 23 та 1 годиною: стежте за жовчним міхуром
У цей час енергетичний меридіан жовчного міхура активний. Однак застій енергії в ньому, що проявляється пробудженням, може вказувати на появу каміння у жовчному міхурі. Також цей орган пов’язаний із розчаруванням, низькою самооцінкою та образою.
Пробудження між 1 і 3 год: стежте за печінкою
У цей час організм активно виводить токсини. Пробудження може означати, що зашлакованість організму змушує старанно працювати печінку. Це може бути пов’язане зі зловживанням алкоголю чи кавою.
Пробудження між 3 і 5 год: слідкуйте за легенями
Якщо ви прокидаєтеся від кашлю, чхання чи закладеності носа, то це може вказувати на надлишок слизу у легенях. Це може бути ознакою інфекційного захворювання, що починається, тому вживіть необхідних заходів, щоб не допустити його розвиток.
Пробудження між 5 і 7 год: стежте за товстою кишкою
Вранці енергія концентрується на товстій кишці, що займається виведенням шлаків з організму. Якщо є дисбаланс у цьому органі, то можуть виникнути запори, надмірна вага. Все це може спричинити передчасне старіння.